Praha.cz

 
Nacházíte se: Pražané Pražanům Vaše názory
Vaše názory

Celý příspěvek a diskuzi můžete nalézt pod odkazem "Celý článek" pod každým publikovaným názorem. Vyjádřete mínění, diskutujte a přispějete tak k všeobecné informovanosti o životě v Praze.

Váš Tým Praha.czOdmítnutí hlavy státu...
Úterý, 11. únor 2014 15:52

Jako potomek přímého účastníka bojů o Prahu v květnu 1945 prohlašuji, že se na Prahu, nyní zjevně profašistickou, vys... Kolik očí má běžný člověk? Jaké IQ má běžný Pražan? Jaký má charakter je jasné, žádný...

Josef

 
Další šokující video z metra!
Čtvrtek, 26. září 2013 12:04

Dobrý den,ráda bych Vám poslala další šokující video, které bylo natočeno před dvěma dny v pražském metru. Na videu tentokrát figuruje zřejmě handicapovaná paní, která "obtěžuje" spolucestující s tím, že by chtěla napít.

Celý článek...
 
Lidé, kteří odmítnou evakuaci, mají nést zodpovědnost za své životy
Pátek, 14. červen 2013 07:54

Nechápala jsem lidi, kteří se odmítli evakuovat a zůstali uvěznění v domech, jenže pak změnili názor. Respektuji právo každého evakuaci odmítnout, ale myslím si, že jejím odmítnutím na ní dotyčný ztrácí právo.

Celý článek...
 
Oblast Troji by neměla dostat lepší protipovodňovou ochranu
Pondělí, 10. červen 2013 10:44

Nerad slyším nářky ředitele Bobka, který hlasitě využívá situace a dožaduje se lepší protipovodňové ochrany v Troji. Pokud se zde řeka nerozlije, bude to znamenat více vody v obydlených částech (centru) města. Přebudování povodňové ochrany, aby v centru stačila, by si vyžádalo obrovské náklady.

Celý článek...
 


Jméno:
Email:
Typ příspěvku:
Předmět:
Message:
Kolik očí má běžný člověk? Napište číslo.

Kde nás najdete online

Facebook Praha.cz Twitter Praha.cz Google+ Praha.cz