Praha.cz

 
Nacházíte se: Průvodce

Po památkách

Praha je plná krásných památek, pomůžeme vám se v nich zorientovat. Najdete zde tipy na klasická i netradiční místa, informace o otevírací době, adrese i dopravním spojení. Pokud hledáte inspiraci na výlet po pražských památkách, zde jste správě.Prohlídky Prahy, výletní plavby a i výlety mimo Prahu

Pokud se právě chystáte do Prahy, možná byste rádi využili některou z nabízených pražských prohlídek, vyhlídkových plaveb, nebo i výletů mimo Prahu. Jednoduše si některou vyberte a pokud zaplatíte online získáte u vybraných tůr ještě slevu 5% až 10%!

Pražské virtuální 360° prohlídky

Už jste slyšeli o Praze od svých přátel, kteří se právě vrátili domů? Nevíte ale co očekávat, je Praha opravdu tak krásná a na každém kroku cítíte kus historie? Proč to nezjistit sami z těchto pražských virtuálních prohlídek při zobrazení na celou obrazovku a 360° panoramatickém pohledu?
Prosím, všimněte si, že je nutné nejdříve nainstalovat prvek Java - ke stažení zde zdarma. Nevhodné však pro uživatele s pomalým připojením.

Nejkrásnější fotografie Prahy v této fotogalerii

Ztratili jste fotografie z výletu do Prahy, vybily se baterie nebo počasí nebylo zrovna moc přívětivé?
Proč se tedy nepodívat na těchto 50 pražských fotografií a třeba si některé stáhnout do počítače a použít jako tapetu na pozadí?

Video o Praze: Historická Praha

Chcete vidět více? Pokud máte 10 minut volného času, pojďte a pusťte si video představující Prahu ve 3. tisíciletí, poskytnuté od města Prahy. Prosím všimněte si, že potřebujete dobré internetové připojení a naistalovaný flash, abyste mohli video spustit.

Webkamery v Praze

Chcete vědět kolik lidí je právě na Karlově mostě nebo jaká je dopravní situace v Praze? Prohlédnětě si pražské online webkamery umístěné v různých částech našeho hlavního města!

 

DOPORUČUJEME

Fotografie Prahy - Galerie nejkrásnějších míst a zákoutí Prahy. | Kam v Praze - Načerpejte inspiraci v turistickém průvodci Prahou.

Kde nás najdete online

Facebook Praha.cz Twitter Praha.cz Google+ Praha.cz